Kujawy i Pomorze - poznaj region z przewodnikiem - logo mobilne
Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za udział w akcji.

Do zobaczenia za rok w jubileuszowej 10. edycji Eskapady!

Zapraszamy za rok!!!

Jak się zapisać?

Jeśli chcesz wziąć udział w wybranych wydarzeniach musisz zapisać się na nie za pomocą formularza na tej stronie. Kliknij w duży czerwony przycisk „Zapisz się”. Pamiętaj, że liczba miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona, a zapisy trwają od 13 kwietnia od godz. 9.00 do piątku 21 kwietnia br. do godz. 21:00.

 

Wypełnij formularz

 

W formularzu zapisowym musisz podać adres e-mail oraz swoje dane. Otrzymasz e-maila potwierdzającego zapis oraz znajdziesz się na liście uczestników pod wydarzeniem. Sprawdź czy Twoje nazwisko jest na liście.

 

Zapisz również inne osoby

 

Na wydarzenia możesz zapisać swoje dzieci. W tym celu możesz posłużyć się swoim adresem e-mail, a w formularzu podaj dane podopiecznych. W wydarzeniach dzieci mogą brać udział tylko wraz z opiekunami. 

Uwaga! Niektóre wydarzenia przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych.

 

Zwolnij miejsce jeśli zmienisz plany

 

Bardzo ważne, jeśli zmienisz plany lub nie możesz wziąć udziału w zwiedzaniu, dokonaj rezygnacji klikając w specjalny link zamieszczony pod listą uczestników. Zwalniając miejsce dajesz szansę na skorzystanieoferty innym.

W tym roku wprowadzona została dodatkowa blokada, uniemożliwiająca zapisy na kilka wydarzeń odbywających sie o tych samych godzinach. 

 

Wydarzenia z minimalną liczbą uczestników

 

Uwaga, dla niektórych wydarzeń została zadeklarowana przez Organizatora minimalna liczba uczestników. W przypadku niedokonania zapisu przez wymaganą przez Organizatora minimalną liczbę uczestników takie wydarzenie nie odbędzie się. Zapisani na takie wydarzenie Uczestnicy zostaną o tym fakcie poinformowani 21 kwietnia br. do godz. 15.00 poprzez wiadomość e-mail przesłaną na podany podczas rejestracji adres. Informacja o wymaganej minimalnej liczbie uczestników wydarzenia jest podana w opisie. Jeśli zapisałaś (eś) się na takie wydarzenie zerkaj na listę uczestników i sprawdź pocztę e-mail w piątek po południu.

 

Koniecznie zapoznaj się z zasadami zwiedzania. To ważne.