ESKAPADA. Poznaj swój region z przewodnikiem po raz 10!

27 i 28 kwietnia odbędzie się jubileuszowa edycja ESKAPADY

Największa w regionie impreza krajoznawcza odbędzie się w tym roku po raz 10. Z tej okazji przygotowaliśmy bogaty program i wiele niespodzianek. Nasi przewodnicy jak co roku otworzą przed nami drzwi do tajemnic regionu. Za ich sprawą w programie obok znanych gwiazd ESKAPADY pojawi się wiele nowych propozycji. Nie zabraknie jubileuszowych konkursów i atrakcji. O wszystkim będziemy informowali na Facebooku i Instagramie

Na ESKAPADĘ zaprasza Piotr Całbecki – marszałek województwa kujawsko-pomorskiego:

ESKAPADA to niecodzienne wydarzenia w ramach wyjątkowej akcji, którą organizujemy już po raz dziesiąty. To jakby mały jubileusz, więc chcemy w sposób szczególny podziękować organizatorom imprez i Wam, wierni uczestnicy. Za to, że jesteście z nami przez te wszystkie lata, że tworzycie niepowtarzalną atmosferę i Wasze własne Kujawsko-Pomorskie Konstelacje Dobrych Miejsc. Te miejsca i nasza ESKAPADA są właśnie dla Was, aktywnych turystów z fantazją.  

Czekamy na Was z urodzinowymi niespodziankami! Jak zawsze spakujcie do plecaków dużo energii i dobry humor!

Chcąc wziąć udział w ESKAPADZIE wystarczy wcześniej zarezerwować wycieczkę na stronie internetowej wydarzenia www.eskapada-z-przewodnikiem.pl.

Kujawsko-Pomorskie konstelacje dobrych miejsc zapraszają!

Koordynatorem ESKAPADY jest Urząd Marszałkowski, a jego partnerami są Samorząd Przewodników Turystycznych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna, a także organizacje pozarządowe, gminy, uczelnie oraz przedsiębiorstwa z terenu całego regionu.

Aktualności na temat wydarzenia można śledzić na profilach ESKAPADY w mediach społecznościowych Facebook i Instagram.